Wykonaliśmy stronę internetową dla Native Speakera

Nauka języka drogą online jest obecnie bardzo powszechna. Powstało wiele stron, na których korepetytorzy prezentują swoją ofertę. Czy warto zatem mieć własną stronę www z prezentacją usług?

Dla naszej klientki Niny Wągiel ważne było, by w profesjonalny sposób zaistnieć wraz ze swoją działalnością w świecie online. Nie chciała być jedną z wielu „opcji” na liście korepetytorów przeglądanej codziennie przez setki osób. Postawiła na własną stronę www, na której w prosty sposób przedstawia siebie i swoje usługi.

Dla Niny wykonaliśmy stronę one page. Wszystkie informacje zaprezentowaliśmy na jednej stronie z podziałem na segmenty, do których użytkownik przenosi się po wybraniu zakładki na górze strony. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, kiedy oferta klienta nie wymaga wprowadzania na stronę ogromnej ilości treści i kategorii.

Nina zyskała prostą, responsywną, dwujęzyczną stronę, wzbogaconą o formularz kontaktowy i odsyłacze do mediów społecznościowych. Jeśli Ty również zastanawiasz się nad swoim miejscem w sieci, zapraszamy do współpracy.

TECHNOLOGIE, Z KTÓRYMI PRACUJEMY