Jak możemy Ci pomóc?

Pomagamy małym i średnim firmom w osiąganiu wielkich sukcesów. Wiemy jak duże znaczenie ma odpowiednie postrzeganie marki, dlatego tworzymy materiały reklamowe oparte o wizję i strategię wizerunkową klienta.

Porozmawiamy z Tobą, wysłuchamy i doradzimy jak Twoja marka ma wyglądać.
Zaprojektujemy logo oraz całą identyfikacje wizualną. Przygotujemy materiały reklamowe i zadbamy o ich wydruk. Jeśli zechcesz wykonamy dla Ciebie również stronę internetową. Wspólnie ustalimy w jaki sposób promować Twój biznes, aby przyciągnąć klientów.

To ty wybierasz jaką częścią Twojego projektu mamy się zająć.Jesteśmy ekspertami, którzy nie boją się pracy z innymi. Jeśli wpadniesz na pomysł, który będzie wykraczał poza nasze kompetencje – skierujemy Cię do sprawdzonego specjalisty.

Co zyskasz podejmując z nami współpracę?

Oferujemy Ci partnerską współpracę i rozwiązania przynoszące konkretne korzyści. Będziemy Twoim wsparciem w każdym momencie prowadzenia firmy, tak abyś nigdy nie musiał się martwić o kwestie reklamowe swojego biznesu.

Z jakich usług mogę skorzystać?

Działamy kompleksowo, a dobór naszych działań uzależniamy od konkretnego przypadku. W naszej ofercie znajdziesz projektowanie graficzne, które jest solidną podstawą w konstruowaniu strategii promocyjnej. Zbudujemy pełną identyfikację wizualną Twojej firmy, uwzględniając w tym projekt logo. Zajmiemy się nie tylko stworzeniem od podstaw, ale również wydrukiem materiałów graficznych.

Jeśli będzie trzeba rozwiniemy Twoje działania w sieci. Stworzymy stronę internetową lub zaprojektujemy sklep online, który z pewnością wpłynie na wielkość sprzedaży. Możesz na nas liczyć również w kwestii aktywnego prowadzenia mediów społecznościowych.

Hereda.Studio – poznaj nas bliżej

Miło, że wpadłeś na stronę O NAS i chcesz zobaczyć kto stoi za tym wszystkim, co tutaj widzisz.
Hereda.Studio prowadzi zgrany zespół – czyli Kasia i Piotr Heredowie. Wspólnie realizujemy małe i duże projekty.

Kasia Hereda

Do mnie należą sprawy projektowe związane z identyfikacją wizualną, składem tekstu, projektowaniem materiałów DTP – czyli tych, które drukujemy. Dbam o każdy detal zlecenia, w którym bierzemy udział. Swoje umiejętności rozwijałam w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku grafika komputerowa i multimedia.

Piotr Hereda

W Hereda.Studio odpowiadam za tworzenie stron oraz sklepów internetowych. Pierwsze strony stworzyłem już 8 lat temu. Moim hobby stał się marketing internetowy, dlatego zacząłem zajmować się tym również profesjonalnie. Z zawodu jestem informatykiem z zamiłowaniem do projektowania.

Chcesz zobaczyć co mówią o nas nasi klienci?

Sprawdź opinie Google.

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać?

Czuj się swobodnie, aby do nas napisać

  • kasia@hereda.studio – Projektowanie logo, materiały reklamowe
  • piotr@hereda.studio – Strony i sklepy internetowe, marketing
CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Otrzymaj darmową wycenę

Odpowiedz na kilka pytań, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.