Strona internetowa jako źródło informacji

Dla twórców Open Eyes Art Festival, który odbywa się w Krakowie, najważniejszym celem nowej strony internetowej była INFORMACJA. Stanęliśmy przed zadaniem, by w nowoczesny, przyciągający uwagę sposób przedstawić ideę festiwalu i harmonogram wydarzeń, które obejmuje.

Strona internetowa oparta na WordPress

Klient otrzymał od nas stronę, na której może udostępniać wiele treści w uporządkowany sposób. W poszczególnych zakładkach odbiorcy mogą zapoznać się z aktualizowanym programem festiwalu, materiałami prasowymi, czy relacjami z poprzednich edycji.

Funkcjonalnością, która była dla nas oczkiem w głowie podczas projektowania tej strony www, jest harmonogram wydarzeń, który pozwala uczestnikom w trakcie trwania festiwalu odnaleźć się w tym co, gdzie i kiedy się odbywa. Wydarzenia można jednym kliknięciem posortować według dat, a dzięki przyciskowi „zobacz więcej” przy każdym z nich, możemy przenieść się na osobną podstronę, przedstawiającą szczegółowy opis.

Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony Open Eyes Art Festival i przetestowania funkcji harmonogramu. Takie wygodne rozwiązania możemy stworzyć również dla Ciebie.

TECHNOLOGIE, Z KTÓRYMI PRACUJEMY