Wykonaliśmy sklep internetowy dla pracowni artystycznej

Sklep internetowy oparty na WooCommerce

Artysta to wymagający klient, ponieważ estetyka wykonania odgrywa dla niego zazwyczaj kluczową rolę. My jako agencja reklamowa staramy się sprostać jego oczekiwaniom i przenieść na ekran to, co on potrafiłby zaprojektować na papierze.

Kiedy Karolina poprosiła nas o stworzenie przestrzeni w internecie, w której będzie mogła pokazywać i sprzedawać swoje produkty, wiedzieliśmy, że powinna idealnie współgrać z jej estetyką. Stworzyliśmy prosty, przejrzysty i intuicyjny sklep, wzbogacony o funkcjonalności, które wspaniale eksponują twórczość klientki.

  • Zbudowaliśmy sklep w oparciu o wygodną platformę WooCommerce;
  • Wprowadziliśmy płatności online oraz BLIK;
  • Umożliwiliśmy wybór opcji dostawy do paczkomatów InPost;
  • Zabezpieczyliśmy formularze na podstronach „O nas” oraz „Kontakt” przed wysyłaniem spamu.

 

Karolina w swojej pracowni tworzy piękne plakaty filmowe oraz jazzowe. Oglądając jej produkty, mieliśmy okazję poznać klimat, który im towarzyszy, charakterystyczne barwy i emocje. Dzięki temu stworzony przez nas sklep internetowy nie jest oderwanym elementem jej działalności, lecz tworzy spójną całość z identyfikacją wizualną jej pracowni.

Uważamy, że rozmowa i poznanie twórczości klienta to bardzo ważne etapy podczas realizacji zleceń. Jeśli Ty też potrzebujesz sklepu internetowego dopasowanego do swojego biznesu, zachęcamy do kontaktu.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Otrzymaj darmową wycenę

Odpowiedz na kilka pytań, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

TECHNOLOGIE, Z KTÓRYMI PRACUJEMY